Schedule and results

Participants

Group 40-TeamsPointsGoal Difference Group 40+ A B C
1Čunjevi (SRB)2-61Lake Boys Bratislava (SVK)Drvene Nogice (SRB)Dinamo (BUL)
2Bad Boys (SVK)2-122Bilo Što (SLO)Golubovi (SLO)Trim Team (SLO)
3NSA Sofia (BUL)6+93Kraljevi (SRB)Čunjevi (SRB)Spartak Subotica (SRB)
4Crvena Zvezda (SRB)7+10
5Noćne Ptice (SRB)7+15
6Vojvodina (SRB)2-10
7Trudovik (RUS)2-6

Friday 21.04.2023.

No.TimeHomeScoreAwayGroup
114:00-14:45Trim Team (SLO)3:0Dinamo (BUL)40+
215:00-15:45Golubovi (SLO)2:4Čunjevi (SLO)40+
316:00-16:45Čunjevi (SRB)2:6NSA Sofia (BUL)40-
417:00-17:45Bad Boys (SVK)0:6Crvena Zvezda (SRB)40-
518:00-18:45Bilo Što (SLO)0:13Lake Boys Bratislava (SVK)40+
619:00-19:45Drvene Nogice (SRB)1:2Čunjevi (SRB)40+
720:00-20:45Noćne Ptice (SRB)6:1Vojvodina (SRB)40-
821:00-21:45Čunjevi (SRB)2:1Trudovik (RUS)40-

Saturday 22.04.2023.

No.TimeHomeScoreAwayGroup
108:00-08:45Bilo Što (SLO)2:3Kraljevi (SRB)40+
209:00-09:45Trim Team SLO5:1Spartak Subotica (SRB)40+
310:00-10:45Golubovi (SLO)2:1Drvene Nogice (SRB)40+
411:00-11:45NSA Sofia (BUL)3:4Crvena Zvezda (SRB)40-
512:00-12:45Bad Boys (SVK)0:2Trudovik (RUS)40-
613:00-13:45Čunjevi (SRB)2:3Vojvodina (SRB)40-
714:00-14:45Kraljevi (SRB)0:9Lake Boys Bratislava (SVK)40+
815:00-15:45Spartak Subotica (SRB)2:5Dinamo (BUL)40+
916:00-16:45Crvena Zvezda (SRB)6:3Trudovik (RUS)40-
1017:00-17:45Bad Boys (SVK)0:8Noćne Ptice (SRB)40-
1118:00-18:45Golubovi (SLO)1:2Dinamo (BUL)40+
1219:00-19:45Lake Boys Bratislava (SVK)10:1Čunjevi (SRB)40+
1320:00-20:45Bilo Što (SLO)0:8Drvene Nogice (SRB)40+
1421:00-21:45NSA Sofija (BUL)6:4Vojvodina40-
1522:00-22:45Kraljevi (SRB)4:7Golubovi (SLO)40+
1623:00-23:45Drvene Nogice (SRB)3:6Spartak Subotica (SRB)40+

Sunday 23.04.2023.

No.TimeHomeScoreAwayGroup
109:00-09:45Lake Boys Bratislava (SVK)4:0Trim Team (SLO)40+
210:00-10:45Bilo Što (SLO)0:9Spartak Subotica (SRB)40+
311:00-11:45Čunjevi (SRB)1:3Noćne Ptice (SRB)40-
412:00-12:45Bad Boys (SVK)4:0Vojvodina (SRB)40-
513:00-13:45NSA Sofija (BUL)7:3Trudovik (RUS)40-
614:00-14:45Kraljevi (SRB)2:6Dinamo (BUL)40+
715:00-15:45Crvena Zvezda (SRB)2:2Noćne Ptice (SRB)40-
816:00-16:45Čunjevi (SRB)2:2Trim Team (SRB)40+

Placement

Group 40-TimGroup 40+Tim
1Noćne Ptice (SRB)1Lake Boys Bratislava (SVK)
2Crvena Zvezda (SRB)2Trim Team (SLO)
3NSA Sofia (BUL)3Čunjevi (SRB)
4Trudovik (RUS)4Dinamo (BUL)
5Vojvodina (SRB)5Golubovi (SLO)
6Čunjevi (SRB)6Kraljevi (SRB)
7Bad Boys (SVK)7Spartak Subotica (SRB)
8Drvene Nogice (SRB)
9Bilo Što (SRB)